top of page

ענבר קירשנבוים  - יעוץ אישי, זוגי וגישור משפחה וגירושין

החיים מזמנים לנו לא מעט הפתעות ושינויים - היעוץ הזוגי והמשפחתי הוא לא רק לזמנים קשים. נהפוך הוא!

המציאות שעוטפת אותנו בראשית הקשר הזוגי והרומנטי, היא לא בהכרח זו שתלווה אותנו גם בהמשך - במהלך הקשר הזוגי אנחנו יולדים ילדים, הם גדלים, תחומי העניין שלנו משתנים, אנחנו משנים את מקום מגורינו ואת מקום העבודה, חווים אתגרים, ולעיתים גם הקריירה שלנו עוברת שינויים... 

איפה אנחנו בתוך כל זה?

האם אנחנו עדיין שומרים על האינדיבידואל שלנו ויודעים איך לנהל את החיים סביב האישיות  

המיוחדת שלנו? או שאנחנו מוותרים ונכנעים למציאות המשתנה? 

Couples Counseling

האם אנחנו מסתכלים על עצמנו במראה ורואים שם את ההורים שלנו? האם אנחנו מסוגלים לייצר הורות חדשה? האם התקשורת המשפחתית שלנו בריאה וזורמת?

למרות שהמציאות המוכרת לנו בתחילת הקשר הזוגי והרומנטי משתנה באופן טבעי, כמו החיים, קיימות דרכים לשמר אותה, שתהיה קרובה ככל האפשר לרגע הקסום ההוא, בו הכרנו זה את זו.

לשמור על האש הרוחשת של האהבה, גם ברגעים שזה נראה כמעט בלתי אפשרי. לצעוד יחד אל חיים משותפים, שמבוססים על תקשורת הדדית טובה, על פתיחות והבנה, ועל התובנה שכל עוד אנחנו יודעים לתת, אבל לא שוכחים לקבל, אנחנו חיים בדרך הנכונה.


אם גם אתם איבדתם בדרך חלק מהזהות שלכם עבור הזוגיות או המשפחה, אם אתם מרגישים שהשינוי הכרחי לכם, ויותר מכך -  כשאתם צעד אחד לפני הנישואין וחשוב לכם לדעת איך תוכלו לשמר, לאורך שנים, את הרגשות החמים - האהבה והחברות ההדדית, שיש לכם כלפי בן / בת הזוג, מבלי שהם ישחקו ויתאיידו, אשמח לכוון אותכם.

זכרו שייעוץ זוגי ומשפחתי הוא לא רק לזמנים קשים. היעוץ מועיל ביותר גם בתחילת הדרך המשותפת, וגם אם עברתם דרך ארוכה ביחד. בין אם הילדים (או ההורים) עדיין גרים אתכם, ובין אם פרחו מהקן. בין אם אתם זוג חד מיני, חד הורי, או זוג שנמצא בפרק ב' לחייו.

ייעוץ זוגי, אישי ומשפחתי יוכל לסייע לכם ולהעניק לכם אושר בכל יום, בכל רגע, אפילו עכשיו - בעיקר לעצמכם, אבל גם לבן הזוג שלכם וליתר בני המשפחה.

יש ורסיות שונות ליעוץ הזוגי והמשפחתי. כל יעוץ מותאם באופן מושלם לכל זוג.

ובכל זאת.... היעוץ אינו פולשני, הוא נערך בקליניקה פרטית, מאד מטופחת ונעימה. 

רצוי ששני בני הזוג יהיו שותפים לתהליך, אבל  לגמרי לא מחייב. אפשר להגיע

ליעוץ גם לבד.

משך היעוץ הוא שעה (60 דקות), אורך התהליך - ייחודי לחלוטין לכל אדם ולכל זוג

או משפחה. יש מי שפגישה אחת תספיק להם, יש כאלה שצריכים פגישות אינטסיביות,

ויש כאלה שיתאימו להם מפגשים אחת לחודש או אחת למספר חודשים, או אחת לשנה - לכן כבר בפגישת היעוץ נקבע ונתכנן יחד את הקצב ואת כמות המפגשים.

יעוץ זוגי ומשפחתי הוא מהותי לשימור מערכת היחסים הטובה במשפחה. היעוץ מסייע לייצב את התשתית, לשפר את היכולות הוורבליות, הריגשיות והמיניות ולהעצים את איכות הקשר בין בני המשפחה, תוך העמקת ההבנה. 

 

בכל שלב בחיים כדאי לפנות לייעוץ זוגי, גם בתחילת הקשר, וגם במהלכו - אם אתם חשים חוסר סיפוק, אכזבה, באסה, חרדה, חוסר הבנה, תסכול.

כמה מילים על הייעוץ הזוגי והמשפחתי
Couples Counseling
Couples Counseling
כמה מילים עלי ...

בזוגיות כבר 27 שנים,

הגדולה בת 24, הבן האמצעי אוטוטו... בן 22, והקטנה (שתמיד תישאר קטנה) בת 19.
במהלך החיים המשפחתיים והזוגיים חווינו, כמו כולם, קשיים, עליות ומורדות, 

ו....גם אנחנו השתמשנו ביועצים כאלו ואחרים.

bottom of page